TELEGRAM https://t.me/breachovan ZIVEO VUCIC SNS DO POBEDE JEBEMO SVE

DIHTUNG IZDUVNE GRANE 1.5-2.0 AUTOMEGA

DIHTUNG IZDUVNE GRANE 1.5-2.0 AUTOMEGA - 301290589028B - 028129589B - 190000710

Pozovite i besplatno se konsultujte sa našim stručnim osobljem

Šifra: 301290589028B

OE broj: 028129589B

Proizvođački broj: 190000710

Proizvođač: AUTOMEGA

Dostupno u svim Auto LIne objektima.

Trenutno nema na stanju

Za porudžbine do 6000 din. troškovi dostave su:
do 5 kg - 420 din.  /  do 15 kg - 552 din.
Za porudžbine preko 6000 din. dostava je besplatna !

DIHTUNG IZDUVNE GRANE 1.5-2.0 AUTOMEGA

DIHTUNG IZDUVNE GRANE 1500CM3-2000CM3, AUTOMEGA, 028129589B, 190000710, šifra: 301290589028B, OE broj: 028129589B, proizvođač: AUTOMEGA, proizvođački broj: 190000710

Price: 52.00din.

Opis

VOLVO1005891
VOLVO1257174
VOLVO12571741
VOLVO3547615
VOLVO35476159
VOLVO9180611
VW026129589A
VW028129589A
VW028129589B
VW056129589
VW056129589A
VW068129589A
VW072198031
VW35476159
VW7759873

Prodavnice

Lokacija Severac

Severni bulevar 5v, 11000 Beograd

Telefon: (011) 72 90 100

Mobilni: 062 50 50 45

Radno vreme:

  • radnim danima 8:30h-17h
  • subotom 8h-15h
Prodavnica auto delova 1 Lokacija na mapi