TELEGRAM https://t.me/breachovan ZIVEO VUCIC SNS DO POBEDE JEBEMO SVE

Grejač motora Ford/ Peugeot/ Fiat 1.6D-2.5 Borg

Grejač motora Ford/ Peugeot/ Fiat 1.6D-2.5 Borg - 502001 - 71735460-6132246 - 502001

Pozovite i besplatno se konsultujte sa našim stručnim osobljem

Šifra: 502001

OE broj: 71735460-6132246

Proizvođački broj: 502001

Proizvođač: BORG

Grejač za startovanje motora

Trenutno nema na stanju

Za porudžbine do 6000 din. troškovi dostave su:
do 5 kg - 420 din.  /  do 15 kg - 552 din.
Za porudžbine preko 6000 din. dostava je besplatna !

Grejač motora Ford/ Peugeot/ Fiat 1.6D-2.5 Borg

Grejač motora Ford/ Peugeot/ Fiat 1.6D-2.5 Borg, 71735460-6132246, 502001, šifra: 502001, OE broj: 71735460-6132246, proizvođač: BORG, proizvođački broj: 502001

Price: 330.00din.

Opis

ALFA ROMEO60812292
CITROËN5960 K0
CITROËN5962 J3
CITROËN96 009 783
CITROËN96 076 258
CITROËN96 976 258
CITROEN/PEUGEOT96 009 78380
CITROEN/PEUGEOT96 076 25880
FIAT60812292
FIAT7777837
FIAT98498630
FORDEZD 8
FORD1590417
FORD1626445
FORD6063505
FORD6075812
FORD6132246
FORD6163811
FORD7088988
FORD795F6 M090 AA
FORD795F6 M090 BA
FORD795F6 M090 CA
FORD84FF 6MO90 B1A
FORD84FF 6MO90 B2A
FORD84FF 6M090 B1A
FORD84FF 6M090 B2A
FORD84FF 6M091 BA
FORD89FF 6M090 AA
FORD89FF 6M091 AA
FORD93FF 6M090 AA
LANCIA7777837
OPEL09111145
OPEL4403145
OPEL9111145
PEUGEOT5960 K0
PEUGEOT5962 J3
PEUGEOT5962 T1
PEUGEOT96 009 783
PEUGEOT96 076 258
RENAULT77 01 040 208
RENAULT77 01 414 089
RENAULT86 71 004 017
VAUXHALL9111145

Prodavnice

Lokacija Severac

Severni bulevar 5v, 11000 Beograd

Telefon: (011) 72 90 100

Mobilni: 062 50 50 45

Radno vreme:

  • radnim danima 8:30h-17h
  • subotom 8h-15h
Prodavnica auto delova 1 Lokacija na mapi

Lokacija Višnjička

Višnjička 34, 11000 Beograd

Telefon: (011) 361 95 95

Mobilni: 062 50 50 07

Radno vreme:

  • radnim danima 8:30h-17h
  • subotom 8h-15h
Prodavnica auto delova 1 Lokacija na mapi