Cena: Pozovite za cenu
Pozovite i besplatno se konsultujte sa našim stručnim osobljem
Šifra: 7001
OE broj: 052905225C
Proizvođački broj: 7001
Proizvođač: BREMI
Trenutno nema na stanju
Za porudžbine do 6000 din. troškovi dostave su:
do 5 kg - 420 din. / do 15 kg - 552 din.Za porudžbine preko 6000 din. dostava je besplatna !
RAZVODNA RUKA ALFA FORD HYUNDAI OPEL VW 10MM 16V BREMI 052905225C, 7001, šifra: 7001, OE broj: 052905225C, proizvođač: BREMI, proizvođački broj: 7001
Price: 340.00din.
ALFA ROMEO 60743670
FORD 1660332
FORD 5019519
FORD 5019597
FORD 6134771
FORD 84SF-12000-AA
FORD 84SF-12200-BA
FORD 84SF-12200-BO
FORD 870X-12200-BA
GENERAL MOTORS 90008612
HYUNDAI 27131-22000
MERCEDES-BENZ 0001583931
MERCEDES-BENZ 0001584231
OPEL 1212222
SAAB 7564420
SAAB 7566420
SAAB 8822686
TOYOTA 19102-02020
VOLVO 1389425
VOLVO 1389425-8
VW 035 905 225 D
VW 035 905 225 F
VW 051 905 225
VW 052905225C
Višnjička 34, 11000 Beograd
Telefon: (011) 361 95 95
Mobilni: 062 50 50 07
Radno vreme: