TELEGRAM https://t.me/breachovan ZIVEO VUCIC SNS DO POBEDE JEBEMO SVE

RAZVODNA RUKA 10mm 16v ALFA, FORD, HYUNDAI, OPEL, VW BREMI

RAZVODNA RUKA 10mm 16v ALFA, FORD, HYUNDAI, OPEL, VW BREMI - 7001 - 052905225C - 7001

Pozovite i besplatno se konsultujte sa našim stručnim osobljem

Šifra: 7001

OE broj: 052905225C

Proizvođački broj: 7001

Proizvođač: BREMI

Trenutno nema na stanju

Za porudžbine do 6000 din. troškovi dostave su:
do 5 kg - 420 din.  /  do 15 kg - 552 din.
Za porudžbine preko 6000 din. dostava je besplatna !

RAZVODNA RUKA 10mm 16v ALFA, FORD, HYUNDAI, OPEL, VW BREMI

RAZVODNA RUKA ALFA FORD HYUNDAI OPEL VW 10MM 16V BREMI 052905225C, 7001, šifra: 7001, OE broj: 052905225C, proizvođač: BREMI, proizvođački broj: 7001

Price: 340.00din.

Opis

ALFA ROMEO 60743670

FORD 1660332

FORD 5019519

FORD 5019597

FORD 6134771

FORD 84SF-12000-AA

FORD 84SF-12200-BA

FORD 84SF-12200-BO

FORD 870X-12200-BA

GENERAL MOTORS 90008612

HYUNDAI 27131-22000

MERCEDES-BENZ 0001583931

MERCEDES-BENZ 0001584231

OPEL 1212222

SAAB 7564420

SAAB 7566420

SAAB 8822686

TOYOTA 19102-02020

VOLVO 1389425

VOLVO 1389425-8

VW 035 905 225 D

VW 035 905 225 F

VW 051 905 225

VW 052905225C

Prodavnice

Lokacija Višnjička

Višnjička 34, 11000 Beograd

Telefon: (011) 361 95 95

Mobilni: 062 50 50 07

Radno vreme:

  • radnim danima 8:30h-17h
  • subotom 8h-15h
Prodavnica auto delova 1 Lokacija na mapi