TELEGRAM https://t.me/breachovan ZIVEO VUCIC SNS DO POBEDE JEBEMO SVE

RELEJ GREJACA FIAT PUNTO BOSCH

RELEJ GREJACA FIAT PUNTO BOSCH - 0281003018 - 51888255 - 0281003018

Pozovite i besplatno se konsultujte sa našim stručnim osobljem

Šifra: 0281003018

OE broj: 51888255

Proizvođački broj: 0281003018

Proizvođač: BOSCH

Grejač za startovanje motora. Dostupno u svim Auto LIne objektima.

Trenutno nema na stanju

Za porudžbine do 6000 din. troškovi dostave su:
do 5 kg - 420 din.  /  do 15 kg - 552 din.
Za porudžbine preko 6000 din. dostava je besplatna !

RELEJ GREJACA FIAT PUNTO BOSCH

RELEJ GREJACA FIAT PUNTO, 51888255, 0281003018,BOSCH, šifra: 0281003018, OE broj: 51888255, proizvođač: BOSCH, proizvođački broj: 0281003018

Price: 3620.00din.

Opis

CITROËN598142
CITROEN/PEUGEOT964873098A
CITROEN/PEUGEOT9648730980
FIAT51888255
FIAT51299012
FIAT55199051
FIAT51233720
FIAT60802047
FIAT60801874
FIAT46742375
FIAT60816316
FIAT46812667
FIAT46812668
FIAT60801844
FIAT55193073
FIAT55187288
FIAT51771823
FIAT46807091
FIAT46798692
FORD4R8Q12B533AA
IVECO46812667
IVECO46812668
IVECO55187278
IVECO55193073
PEUGEOT598142

Prodavnice

Lokacija Severac

Severni bulevar 5v, 11000 Beograd

Telefon: (011) 72 90 100

Mobilni: 062 50 50 45

Radno vreme:

  • radnim danima 8:30h-17h
  • subotom 8h-15h
Prodavnica auto delova 1 Lokacija na mapi