Cena: Pozovite za cenu
Pozovite i besplatno se konsultujte sa našim stručnim osobljem
Šifra: D42248C
OE broj: 3C0698471....
Proizvođački broj: D42248C
Proizvođač: AUTOFREN SEINSA
Dostupno u svim Auto Line objektima.
Trenutno nema na stanju
Za porudžbine do 6000 din. troškovi dostave su:
do 5 kg - 420 din. / do 15 kg - 552 din.Za porudžbine preko 6000 din. dostava je besplatna !
SET REPARATUR KOČIONIH KLJEŠTA ZADNJE TRW 38MM AUTOFREN SEINSAD42248C, šifra: D42248C, OE broj: 3C0698471...., proizvođač: AUTOFREN SEINSA, proizvođački broj: D42248C
Price: 1377.00din.
FIAT / LANCIA 9949206
FIAT / LANCIA 9949207
FORD 1 426 840
FORD 1 426 847
FORD 1 491 687
FORD 1 493 796
RENAULT 440013546R
RENAULT 440118013R
SEAT 3C0 615 403
SEAT 3C0 615 403E
SEAT 3C0 615 404
SEAT 3C0 615 404E
SKODA 3C0 615 403
SKODA 3C0 615 403E
SKODA 3C0 615 404
SKODA 3C0 615 404E
VAG 3C0615403
VAG 3C0 615 403
VAG 3C0 615 403E
VAG 3C0 615 404
VAG 3C0 615 404E
VOLVO 36001379
VOLVO 36001380
VOLVO 36001381
VOLVO 36001382
VOLVO 8603726
VOLVO 8603727
Severni bulevar 5v, 11000 Beograd
Telefon: (011) 72 90 100
Mobilni: 062 50 50 45
Radno vreme: