TELEGRAM https://t.me/breachovan ZIVEO VUCIC SNS DO POBEDE JEBEMO SVE

SET REPARATUR KOČIONIH KLJEŠTA ZADNJE 38MM TRW AUTOFREN SEINSA

SET REPARATUR KOČIONIH KLJEŠTA ZADNJE 38MM TRW AUTOFREN SEINSA - D42248C - 3C0698471.... - D42248C

Pozovite i besplatno se konsultujte sa našim stručnim osobljem

Šifra: D42248C

OE broj: 3C0698471....

Proizvođački broj: D42248C

Proizvođač: AUTOFREN SEINSA

Dostupno u svim Auto Line objektima.

Trenutno nema na stanju

Za porudžbine do 6000 din. troškovi dostave su:
do 5 kg - 420 din.  /  do 15 kg - 552 din.
Za porudžbine preko 6000 din. dostava je besplatna !

SET REPARATUR KOČIONIH KLJEŠTA ZADNJE 38MM TRW AUTOFREN SEINSA

SET REPARATUR KOČIONIH KLJEŠTA ZADNJE TRW 38MM AUTOFREN SEINSAD42248C, šifra: D42248C, OE broj: 3C0698471...., proizvođač: AUTOFREN SEINSA, proizvođački broj: D42248C

Price: 1377.00din.

Opis

FIAT / LANCIA 9949206

FIAT / LANCIA 9949207

FORD 1 426 840

FORD 1 426 847

FORD 1 491 687

FORD 1 493 796

RENAULT 440013546R

RENAULT 440118013R

SEAT 3C0 615 403

SEAT 3C0 615 403E

SEAT 3C0 615 404

SEAT 3C0 615 404E

SKODA 3C0 615 403

SKODA 3C0 615 403E

SKODA 3C0 615 404

SKODA 3C0 615 404E

VAG 3C0615403

VAG 3C0 615 403

VAG 3C0 615 403E

VAG 3C0 615 404

VAG 3C0 615 404E

VOLVO 36001379

VOLVO 36001380

VOLVO 36001381

VOLVO 36001382

VOLVO 8603726

VOLVO 8603727


Prodavnice

Lokacija Severac

Severni bulevar 5v, 11000 Beograd

Telefon: (011) 72 90 100

Mobilni: 062 50 50 45

Radno vreme:

  • radnim danima 8:30h-17h
  • subotom 8h-15h
Prodavnica auto delova 1 Lokacija na mapi